سفارش تبلیغ
خرید بلیط هواپیما، خرید و رزرو اینترنتی ، چارتر، سامتیک

سلام مهاجر
لینک های مفید
 • صفحه اصلی
 • نویسندگان

  امیل آسان برای فارسی زبانان!

  ... من بعد از سالها استفاده از یاهو و جمیل – که خیلی وقت ها در ایران دچار مشکل می باشد، من که نمیدانم مشکل از دولت ایران است یا خود میزبان، در ارسال ضروری ترین نامه هایم ... – هنوز هم بخاطر عدم آشنایی کامل با زبان انگلسی مشکل دارم – گرچند جمیل زبان عربی را پشتبانی می کند- ولی سایت معرفی شده http://mailfa.org/   با صفحات کامل فارسی کار را برای فارسی زبانان بسیار آسان کرده است؛ از باز کردن دامنه امیل تا فرستادن نامه و انواع کارهای دیگر، در فضای سبز کاملاً فارسی شده!!.

  اما در باره امنیت های سیاسی، چیزی نمیوانم بگویم! یعنی این که در صورت شاخ به شاخ شدن شما با کدام قدرت های سیاسی آیا امیل شما در اختیار دستگاه های امنیتی می دهد یانه چیزی نمیدانم.

  این هم معرفی سایت های بزرگ امیل مجانی جهان، بویژه برای کسانی که فایلهای بزرگ چون مقاله و پایان نامه و امثل آنرا تبادله و ارسال می نمایند :

  http://selool.wordpress.com/2010/02/22/بهترین-ایمیل-های-رایگان-جهان/

  ناگفته نماند به این سایت Gawab.com – Free Email Service-5  امیل باز کردم، با ده گیگ فضا!! جالب و خوشکار است. شما هم میتواندید امتحان نمایید


  [ یکشنبه 88/12/16 ] [ 11:44 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]
  .: Weblog Themes By WeblogSkin :.
  درباره وبلاگ

  دوستان! چند سالی در کشور خودم به نام افغانستان آواره تر از دیار دگرانم، حال این معنی را بر خویش دارم می­ قبولانم که برای مردم ما هجرت، سفر دور درازی است که انتهای آن محکمه عدل الهی است. لذا هروقت دلم از نا مردمی ها و نامردی های اطرافیان و سران بی سر و حاکمان متعصب سود جویِ کشورم ... می گیرد سراغ « سلام مهاجر » رفته دل نوشته های که قطرات دریای دل گرفتگی های هجران همیشه خانه بدوشی هست را باشما در میان می گذارم . باری عزیزان؛
  این جهان همچون درخت است‏ اى کرام
  ما بر او چون میوه‏ هاى نیم خام سـخـتـگـیرى و تـعـصـب خـامى است
  تا جنینى کار خون آشامى است
  موضوعات وب
  امکانات وب


  بازدید امروز: 8
  بازدید دیروز: 261
  کل بازدیدها: 287072
  تماس با ما