سفارش تبلیغ
صبا

سلام مهاجر
لینک های مفید
 • صفحه اصلی
 • نویسندگان

  ویزای نانوایی ایران

  در هفته سوم ماه آخر سال 1391 بود که رسما از طرف دولت ایران اعلام شد، سی یا چهل لیتر بنزین، به کارت های سوخت شهروندان ایرانی به عنوان سوخت سفر عیدنوروز سال 1392 اضافه می شود. امّا به عکس، نسبت به افغانی های مقیم ایران به شیوه های مختلف از مسافرت و دید و باز صله ارحام شان جلوگیری به عمل آمد.

  ادامه مطلب...

  [ جمعه 92/1/2 ] [ 7:44 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

  سال نو 1392 را به تمام دوستان، از صمیم دل تبریک گفته سال نیک و امنیت زایی را برای تمام مسلمانان صلح طلب و بشر دوست، از خداوند قادر متعال خواستارم. امیدوارم برای تمام مهاجرین بلاتکلیف جهان و بویژه مهاجرین شرکت کرده و بازمانده از طرح ساماندهی افغانهای فاقد مدرک در ایران، امید و فرج زندگی قابل پیش بینی ای را عنایت نماید.

  بدترین خاطره سال 1391 من در همین راستاست... نمیدان سرهنگ بود یا سرگرد! تا به آن برگه های حاج آقا نگاه کرد، یک چشم غره مشکوکانه ای پلیسی به حاج آقا انداخت! دو باره به برگه ها نگاه کرد، همین که مطمئین شد که این برگه های کپی مال همین حاج آقا است، با چهره بر افروخته ای وحشتناکی به ایشان نگاه کرد و با تن صدای تهدید امیزی پرسید: شما طلبه کجا هستی؟

  - من تو دلم گفتم: معلومه از قیافش پیداست، طلبه افغانی است دگه!!

  حاج آقا جواب داد: طلبه جامت المصطفی...

  لطفا باکلیک به ادامه مطلب مطالعه نمایید ...


  [ پنج شنبه 92/1/1 ] [ 5:11 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]


  .: Weblog Themes By WeblogSkin :.
  درباره وبلاگ

  دوستان! چند سالی در کشور خودم به نام افغانستان آواره تر از دیار دگرانم، حال این معنی را بر خویش دارم می­ قبولانم که برای مردم ما هجرت، سفر دور درازی است که انتهای آن محکمه عدل الهی است. لذا هروقت دلم از نا مردمی ها و نامردی های اطرافیان و سران بی سر و حاکمان متعصب سود جویِ کشورم ... می گیرد سراغ « سلام مهاجر » رفته دل نوشته های که قطرات دریای دل گرفتگی های هجران همیشه خانه بدوشی هست را باشما در میان می گذارم . باری عزیزان؛
  این جهان همچون درخت است‏ اى کرام
  ما بر او چون میوه‏ هاى نیم خام سـخـتـگـیرى و تـعـصـب خـامى است
  تا جنینى کار خون آشامى است
  موضوعات وب
  امکانات وب


  بازدید امروز: 19
  بازدید دیروز: 38
  کل بازدیدها: 304807
  تماس با ما