سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا

سلام مهاجر
لینک های مفید
 • صفحه اصلی
 • نویسندگان

  مهم ترین عامل سقوط مرسی

  یا انقلاب دوم مصری ها

   به جد میتوان گفت: که انقلاب دوم مصری ها از انقلاب اول شان برای سران و رهبران دلسوز سیاسی جهان اسلام، مهم تر از انقلاب اول شان در سرنگونی فرعون مصر می باشد.

               ... ادامه مطلب را کلیک نمایید...


  [ جمعه 92/4/14 ] [ 12:46 صبح ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

  خاطره از امام زمان(عجج)!

  السؤال: ما حکم من أنکر المهدی ؟ الجواب: لا شک أنه ضلال وأمر خطیر؛ لأن الأحادیث فیه کثیرة.(شرح سنن ابی داود، عبد المحسن العباد)

  سر راست از من پرسید: " شما در باره امام چه دارید؟ آیه و روایت چیزی هست که امام زمان هست؟" ...

  -           بلی! هم آیات هست هم روایات ... همین طور با خودم کلنجار میرفتم که بالاخره یک روایت به ذهنم بیاید که حتی همان آیه مشهور ((بقة الله خیر لکم این کنتم تعلمون)) هم نیامد! ... خودم را تو دلم سرزنش کردم که ای نمک نشناس، سالها نان امام زمان (عجج) را خوردی به قول مرحوم مدرس افغانی به جای تلفظ درست عین "میو میو" می کنی. به هر صورت یک نکته بسیار جالب راست درستی به ذهنم آمد که فکر می کنم از هر آیه و روایت هم بالاتر بود!! ؛ و آن این که:


  ادامه مطلب...

  [ یکشنبه 92/4/2 ] [ 4:20 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]


  .: Weblog Themes By WeblogSkin :.
  درباره وبلاگ

  دوستان! چند سالی در کشور خودم به نام افغانستان آواره تر از دیار دگرانم، حال این معنی را بر خویش دارم می­ قبولانم که برای مردم ما هجرت، سفر دور درازی است که انتهای آن محکمه عدل الهی است. لذا هروقت دلم از نا مردمی ها و نامردی های اطرافیان و سران بی سر و حاکمان متعصب سود جویِ کشورم ... می گیرد سراغ « سلام مهاجر » رفته دل نوشته های که قطرات دریای دل گرفتگی های هجران همیشه خانه بدوشی هست را باشما در میان می گذارم . باری عزیزان؛
  این جهان همچون درخت است‏ اى کرام
  ما بر او چون میوه‏ هاى نیم خام سـخـتـگـیرى و تـعـصـب خـامى است
  تا جنینى کار خون آشامى است
  موضوعات وب
  امکانات وب


  بازدید امروز: 17
  بازدید دیروز: 16
  کل بازدیدها: 308691
  تماس با ما