سفارش تبلیغ
صبا

سلام مهاجر
لینک های مفید
 • صفحه اصلی
 • نویسندگان

  مرجع مافوق مرز ایران رفت !

  انا لله و انا لیه راجعون

  امروز ساعت شش و 16 دقیقه بوسیله پیام که به استاد سر درس کلاس ارسال شد، از رحلت درد ناگ قبلب تپنده جهان اسلام، اطلاع پیدا کردیم از دعدغه حمایت یتیمانش باز استاد و ما را در دام مرکزجهانی یا همان مرکز شیطانی بی پدر رها کرد و رفت ! روحت شاد ای پدر مهربان!

  خدا رحمت کند آیت الله بهجت را. او یک مرجع تقلید ایرانی نبود. او واقعا مرجع تقلید جهان تشیع بود؛ همانند آیت الله تبریزی (ره) من در رحلت این دو خیلی اندوهگین شدم، چون این دو ابرمرد علم و اجتهاد واقعاً مرز نمی شناخت مراجع فوق مرز های ایران بود.برای دیدن نماز عاشقانه، داخل پرانتیز کلیک نمایید : (نمازجماعت آیت الله بهجت)


  [ یکشنبه 88/2/27 ] [ 7:20 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

  چراغ خاموش !

  راستی ! شما اگر رئیس پلیس باشید، با خبر شوید که تعداد جانی از پشت فلان طپه میرود به سویی محله ای که محل را به خاک خون بکشد و هزاران انسان را قربانی منافع شیطانی خود شان کنند. شما هم رئیس پلیس زرنگ باهوشی هستید و دشمنان را در محاصره در می آورید. یکی از آن جانیان از پشت سنگی بلند می شود در حال که کودک معصومی را در بغل گرفته و طپانچه (کلت) خودش را گذاشته روز شقیقه کودک بی گناه و به شما فرمان می دهد که دست از محاصره آنها بردارید و سد راهی حمله آنها به شهر و محل نشوید ... شما پلیس با هوش چه کار می کنید ؟ می گذارید که جانیان به اهداف شیطانی شان برسند و جان هزاران انسان را بی گیرد یا امان نمی دهید ... »» ادامه...


  [ جمعه 88/2/18 ] [ 5:25 صبح ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

  نتیجه خیانت به ملت

  آری درست است ! تا ما مردم افغانستان، دست از تعصبات قومی مذهبی ای نهادینه شده 250 ساله پختونزم دست بر نداریم و حد اقل همانند داکتر رمضان بشردوست دست از گزینه های سیاه روزی فوق نکشیم، هر روز ما بد تر از روز دیگر برای ما هولوکاست افغان در اردوگاهای سفید سنگ ایران و نوکری عربهای سوسمار خار شکنجه خواهیم شد.

  راه نجات یک راه است. آنهم چیزی نیست جز «ارحم ترحم» به همدیگر بدور از تعصبات قومی و گروهی و مذهبی بر اساس قانون انسانیت که خدای سبحان در قرآن کریم می فرماید : اى مردم، ما شما را از مرد و زنى آفریدیم، و شما را ملّت ملّت و قبیله قبیله گردانیدیم تا با یکدیگر شناسایى متقابل حاصل کنید. در حقیقت ارجمندترین شما نزد خدا پرهیزگارترین شماست. بى‏تردید، خداوند داناى آگاه است. یا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْناکُمْ مِنْ ذَکَرٍ وَ أُنْثى‏ وَ جَعَلْناکُمْ شُعُوباً وَ قَبائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاکُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلیمٌ خَبیرٌ ( الحجرات/13) به همدیگر رحم کنیم، در هر پست و مقام و چوکی دست رسی پیدا کردیم تلاش ما خدمت به مردم ما باشد نه قوم و مذهب و گروه ... ویژگیهای شیطانی؛ نجات خواهم پیدا کرد. وگرنه خیانت به ملت سزایش همیشه شکنجه اربابان زر و زور است و نتیجه اش همین روز سیاه را که داریم سیاه تر هم خواهد شد.

  پس سرنوشت سیاه و سفید ما در دستان خود ماست. نه شیخ اماراتی کاره ای است و نه متکبران ایرانی. تا به همدیگر تکبر به خرج دهیم ، دنیا به ما تکبر آقایی خواهد فروخت. ولی هر وقت ما از تکبر و تبختر به هموطنان دست بکشیم ، آنروز است که دماغ تکبر تمام متکبران و مستکبران جهان را به خاک خواهیم مالید. به امید آنروز.


  [ شنبه 88/2/12 ] [ 6:47 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

   

  دو روز سیاه !

  هفت و هشت ثور، دو روز سیاه                   سیاه تر از هفت، بدان هشت را

  از این دو روز سیاه، ای فغان                        گرفتند ز ما مال و ایمان و جان

  به آن سه نکرد اکتفاء ای خدا                      به یغما بردند، تا استخان ما

  الهی! پناهی بی پناهان تو یی!                  امید یتمان بی جاه و نان تویی

  الهی! ریاکاران سالوس را                           اربابان زر و زور و جاسوس را

  ای قهار قادر بنما ریشه کن                        زی سیاف و حکمتیار تا بن لادن


  [ چهارشنبه 88/2/9 ] [ 3:17 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

   سخنرانی الحاج محمدی مالستانی در جمع علماء قم

  رو سیاهی تاریخی

  جناب حجة الاسلام و المسلمین الحاج محمدی مالستانی، در نشست برسی «جریان شناسی فرهنگی افغانستان» ضمن بیان وجود فرصت های نو فرهنگی در افغانستان، جریان کپی «علم» مدرسه خاتم الانبیاء را از کابل به دیگر مناطق شیعه نشین محکوم نموده گفت :

  این که برخی انسان های سود جو، احساسات پاک دینی مردم تشیع مخلص ساده دل را جهت رسیدن به مقاصد زود گذر مادی به صورت ناشایست به بازی می گیرند؛ در واقع سؤ استفاده از خلاء و عدم حضور شما عالمان دینی می باشد.

  جریان از این قرار است که علم قیرمیز رنگی در مدرسه علمیه خاتم انبیاء در کابل که محرم 1387، به عنوان یک علم متبرک شده به زره امام حسین(ع) در آن جا بلند گردید و سود سرشار مادی برای سود جویان آن جریان داشت. هم اکنون آن را به این صورت وقیحانه که پارچه قیرمیز مشابه «علم» مدرسه خاتم الانبیاء کابل را درست کرده می آورند در ولایات و السوالی های شیعه نشین نصب می کنند. می گویند : این علم ها به علم برافراشته شده کابل متبرک شده است !!!. مردم که به نان شب شان محتاجند، شب گرسنه می خوابند، پول نان شب شان را می برند به صندق گذاشته شده به پای آن «علم» می اندازند و چوبه ای آن علم را می بوسند و درخواست شفای بیماران و حاجت می کنند ! من خودم به چشم خودم دیدم که خانم مسن و فقیر در هوای سرد بارانی، یک رأس بوزش را کشان، کشان می برد که نذر آن علم کند و شفای فزند بیمارش را – که پول درمانش را ندارد - بی گیرد !! .

  فقط تنها نقطه ای که نتوانسته این «علم» صندقش را  برای چاپیدن و سرکیسه کردن مردم فقیر ما به دنبال بی کشد، السوالی ماست (السوالی جاغوری) که بخاطر حضور روحانی آگاه و دانایی بنام حجة الاسلام و المسلمین جناب آقای برهانی که طی یک سخنرانی عالمانه ای در رادیوای السوالی جاغوری، مردم را آگاه نموده و اذهان را نسبت به جریان سیاه پشت آن تنویر بخشیده بوده است. لذا مردم از ورود «علم» سود جویان جلو گیری به عمل آورده نگذاشتند که اعتقادات دینی شان به این صورت خرافی به بازی گرفته شود و مردم شان را سرکیسه کرده بی چاپند.

  لذا ایشان با استناد به سیره رسول الله (ص) که همقرین با وفات فرزندش ماه گرفته می شود، مردم فکر می کنند که ماه بخاطر رحلت پسر پیامبر گرفته شده است ... ولی رسول الله (ص) از این کوته فکری مردم، با آن که این مسأله به نفع حضرت و اسلام تمام می شد، از جهالت نادانی مردم سود نجست. به منبر رفته آن برداشت را محکوم نموده و توصیه به نماز آیات نمودند.

  چرا پیامبر این کار را نکرد ؟ دلیلش روشن است؛ زیرا دین مبین اسلام دلائل روشنی به قدر کافی بر حقانیت خودش دارد، از طرفی هم سؤاستفاده از جهل نادانی مردم در دراز مدت اثر معکوس دارد.

  آری ! عزیزان جای هیچ شک و تردید نمی باشد که چنین سؤ استفاده ها و عمل کرد های ناشایستی در دهکده جهانی امروز، زیر سوال بردن مکتب و مذهب تشیع است. بویژه وهابیت امروز برای زیر سوال بردن اسلام و تشیع، با هزینه های گزافی صحنه سازی می کنند، تا در جهان پخش کرده اجاد اختلاف و طالبان و جریان سلفی گیری وهابیت حق جلوه دهند.

  در این جلسه تنها صدای که برای حمایت از جریان «علم سازی»  بلند شد، این بود که مگر در کابل بزرگان همانند آیت الله محسنی... حضور ندارند ؟ اظهار نظر آن ها در این باره چیست ؟

  حاج آقای محمدی جواب متین فرمود : من نظر آن بزرگان را نمی دانم. ولی قطعاً نظر موافق مأیید بر این کار نداریم ... از میان جمعیت صدایی بلند شد : «اصلاً پشتوانه ای شرعی این کار چیست؟ آیا پشتوانه ای شرعی دارد؟» تقریباً به صورت جمعی گفتند : صدای از هر طرف به گوش میرسید که این عمل هیچ گونه پشت وانه ای شرعی ندارد.


  [ جمعه 88/2/4 ] [ 2:27 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]


  .: Weblog Themes By WeblogSkin :.
  درباره وبلاگ

  دوستان! چند سالی در کشور خودم به نام افغانستان آواره تر از دیار دگرانم، حال این معنی را بر خویش دارم می­ قبولانم که برای مردم ما هجرت، سفر دور درازی است که انتهای آن محکمه عدل الهی است. لذا هروقت دلم از نا مردمی ها و نامردی های اطرافیان و سران بی سر و حاکمان متعصب سود جویِ کشورم ... می گیرد سراغ « سلام مهاجر » رفته دل نوشته های که قطرات دریای دل گرفتگی های هجران همیشه خانه بدوشی هست را باشما در میان می گذارم . باری عزیزان؛
  این جهان همچون درخت است‏ اى کرام
  ما بر او چون میوه‏ هاى نیم خام سـخـتـگـیرى و تـعـصـب خـامى است
  تا جنینى کار خون آشامى است
  موضوعات وب
  امکانات وب


  بازدید امروز: 35
  بازدید دیروز: 169
  کل بازدیدها: 312857
  تماس با ما