سفارش تبلیغ
صبا

سلام مهاجر
لینک های مفید
 • صفحه اصلی
 • نویسندگان

  تفاوت ها و مشابهت های تهدیدات ایران و پاکستان نسبت به مهاجرین

  طبق اخطار اخیر 28/9/91 رئیس پلیس مهاجرت «تشدید دستگیری اتباع افغانی غیر مجاز پس از پایان آذرماه» نکته جدید که در این تهدید به چشم می خورد و بسیار درخور توجه می نماید و از ظاهر عبارات استنباط می شود که مخصوص اتباع و مهاجرین افغانستان است که می فرماید: «اتباع افغانی در صورت عدم داشتن مدارکی مبنی بر اقامت قانونی در ایران، پس از دستگیری به کشور خود طرد شده و سپس ممنوع الورود می شوند .(!!)»

  ااین مسئله درست زمانی مطرح میشود که فصل سرما در افغانستان شروع شده است. طبق پیشگویی اداره های هواشناسی، سرمای شدیدی زمستانی سراسر افغانستان را فراگرفته است. و نظر به مشکلات نسبت به تهیه سوخت در افغانستان وجود دارد، مردم افغانستان از اواسط پایز، اقدام به تهیه سوخت زمستانی می کنند لذا بریا خانواده های که در این فصل از ایران به اجبار اخراج می شوند، زندگی بسیار سخت پیشروی دارند به خصوص نسبت به کودکان ، کهنسالان و بیماران.

  ... بقیه را با کلیک بر ادامه مطلب مطالعه نمایید ...

   


  [ چهارشنبه 91/9/29 ] [ 5:37 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

  علت حمله به کنسول ایران در هرات

  تکیه بر حمایت امنیتی مردمی ای مردم افغانستان در کنار حفظاظت امنیتی دولت، برای سفارتخانه ها و ها کنسولگری های خارجی در افغانستان سیاست عاقلانه ای است.

  ... ادامه مطلب را کلیک نمایید

   


  [ سه شنبه 91/9/28 ] [ 1:26 صبح ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

  در ایجاد آشوب و درگیری میان دانشجویان به وسیله تعداد دانشجوی نادان و متعصب  در دانشگاه کابل بر سر برگزاری روز عاشورا تا اکنون نزدیک به 10 زخمی و بنابر گزارش اخبار موثقِ نیمروزیِ شبکه یک ایران، یک شهید و بربنیاد گزارش های تایید ناشده این ایجاد آشوب 2 شهید برجای گذاشته است.

                                 لطفا ادامه مطلب را کلیک نمایید ...


  [ یکشنبه 91/9/5 ] [ 6:26 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]

  فوائدگریه

  گریه کردن به هر علتی که باشد بویژه از نوع عاطفی آن،احساس سبکی در فرد ایجاد می کند و اشک جاری شده از چشم مواد شیمیایی مضر را از بدن دفع می کندمحققان عقیده دارند گریه و خنده هر دو ریشه در یک بخش از مغز دارند و همان‌طور که خنده فواید زیادی برای بدن دارد که می‌توان از آنها به پایین آوردن فشار خون، افزایش قدرت ایمنی بدن و بهبود حالت روحی اشاره کرد گریه نیز خواص مشابهی دارد.  

                                            (جمع آورنده: رضا حسنی)               ادامه مطلب را کلیک نمایید....


  [ جمعه 91/9/3 ] [ 8:50 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]


  .: Weblog Themes By WeblogSkin :.
  درباره وبلاگ

  دوستان! چند سالی در کشور خودم به نام افغانستان آواره تر از دیار دگرانم، حال این معنی را بر خویش دارم می­ قبولانم که برای مردم ما هجرت، سفر دور درازی است که انتهای آن محکمه عدل الهی است. لذا هروقت دلم از نا مردمی ها و نامردی های اطرافیان و سران بی سر و حاکمان متعصب سود جویِ کشورم ... می گیرد سراغ « سلام مهاجر » رفته دل نوشته های که قطرات دریای دل گرفتگی های هجران همیشه خانه بدوشی هست را باشما در میان می گذارم . باری عزیزان؛
  این جهان همچون درخت است‏ اى کرام
  ما بر او چون میوه‏ هاى نیم خام سـخـتـگـیرى و تـعـصـب خـامى است
  تا جنینى کار خون آشامى است
  موضوعات وب
  امکانات وب


  بازدید امروز: 5
  بازدید دیروز: 26
  کل بازدیدها: 314390
  تماس با ما