سفارش تبلیغ
صبا

سلام مهاجر
لینک های مفید
 • صفحه اصلی
 • نویسندگان

  وجوب عینی ای حمایت بی پناهان

  هموطنان عزیز!

  شرعاً شرکت شما در این تظاهرات یک واجب عینی، اخلاقاً یک حکم تکلیفی است؛ باید شرکت نمایید:


   

    «چنانکه می دانید هر روزه خبرهای در مورد بدرفتاری  با پناهجویان و مهاجرین افغانستانی در کشورهای مختلف از ایران و پاکستان گرفته تا اروپا و استرالیا از طریق رسانه های مختلف به نشر می رسد.»

  «فشارواعمال غیر انسانی توسط کشورهای اروپایی و استرالیا در این اواخر برمهاجرینی که با هزار مصیبت خود را به این کشورها رسانیده است هر روز شدت بیشتری می گیرد و این کشورها با اعمال سیاست های تبعیض آمیز یک جنگ تمام عیار را علیه پناهجویان به راه انداخته اند.»

  « قرار است این تظاهرات پر شکوه با حضور شما در روز شنبه همزمان با استیضاح وزیر مهاجرین افغانستان برای پاسخ دهی به رسوایی های مالی و رشوت خوری در وزارت مهاجرین در مقابل پارلمان افغانستان برگذار شود.»

  ادامه مطلب...

  [ شنبه 92/8/18 ] [ 5:10 صبح ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]


  .: Weblog Themes By WeblogSkin :.
  درباره وبلاگ

  دوستان! چند سالی در کشور خودم به نام افغانستان آواره تر از دیار دگرانم، حال این معنی را بر خویش دارم می­ قبولانم که برای مردم ما هجرت، سفر دور درازی است که انتهای آن محکمه عدل الهی است. لذا هروقت دلم از نا مردمی ها و نامردی های اطرافیان و سران بی سر و حاکمان متعصب سود جویِ کشورم ... می گیرد سراغ « سلام مهاجر » رفته دل نوشته های که قطرات دریای دل گرفتگی های هجران همیشه خانه بدوشی هست را باشما در میان می گذارم . باری عزیزان؛
  این جهان همچون درخت است‏ اى کرام
  ما بر او چون میوه‏ هاى نیم خام سـخـتـگـیرى و تـعـصـب خـامى است
  تا جنینى کار خون آشامى است
  موضوعات وب
  امکانات وب


  بازدید امروز: 38
  بازدید دیروز: 242
  کل بازدیدها: 299261
  تماس با ما