سفارش تبلیغ
صبا

سلام مهاجر
لینک های مفید
 • صفحه اصلی
 • نویسندگان

  اوباماست، او باماستانشاءالله با خواست مردم ما: افغانستان امریکا می شود،

  هموطنان ستم کشیده:

  با رأی های سبز تان، افغانستانرا را امریکا کنید؛ بشر دوست را ((اوباما))
  انتخابات ریاست جمهوری را تبدیل به محکمه ابتدایی دزدان، خاینان و جنایتکاران کنیم
  حکومت افغانستان تاکنون حکومت دزدان و جنایتکاران بوده است و نه حکومت مردم افغانستان. همصدا با داکتر رمضان بشردوست


  سلام وطنداران عزیز!

  داکتر رمضان بشردوست با شعار دفاع از حقوق تمام اقشار جامعه، نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرده است. کارنامه ی داکتر رمضان بشردوست چه به عنوان وزیر پلان افغانستان و چه به عنوان نماینده ی مردم در شورای ملی نشان می دهد که او منافع مردم را بر منافع شخصی خود ترجیح داده و هیچ معامله ای بر سر منافع مردم نکرده و نمی کند. بشردوست صداقت، دلسوزی، دانش و توانایی ریاست جمهوری افغانستان را دارد و ما باور داریم که انتخاب او به عنوان رییس جمهور افغانستان می تواند آغازی برای تغییرات اساسی و مثبت در جامعه باشد.


  اکنون زمان آن است که همه دست به دست هم داده و همصدا با داکتر رمضان بشردوست برای بدست آوردن حقوق خود تلاش کنیم. از شما مردم افغانستان چه در داخل و یا در هر نقطه ی جهان می خواهیم برای انتخاب داکتر رمضان بشردوست به عنوان شایسته ترین رییس جمهور افغانستان به ما بپیوندید. انتخاب داکتر رمضان بشردوست می تواند صفحه ای جدید در تاریخ افغانستان بگشاید.

  داکتر رمضان بشردوست فقط کمک های مردمی را می پذیرد. از شما وطنداران عزیز می خواهیم کمک های مالی خود را مستقیم به شماره حساب بانکی ایشان ارسال کنید. همچنین شما می توانید در هر نقطه ی افغانستان و جهان که هستید، برای آگاهی مردم و کامل کردن شناخت آنان از شخصیت داکتر بشردوست اقدام نمایید.


  راهنمایی ها، نظرات و پیشنهادات شما برای هر چه بهتر برگزار کردن کمپین انتخابات میان مردم افغانستان، در جایی که زندگی می کنید، محل کار و یا مکانی که از آن شناخت دارید، می تواند مفید باشد.

  حکومت افغانستان تاکنون حکومت دزدان و جنایتکاران بوده است و نه حکومت مردم افغانستان. همصدا با داکتر رمضان بشردوست " انتخابات ریاست جمهوری را تبدیل به محکمه ابتدایی دزدان، خاینان و جنایتکاران کنیم".


  [ یکشنبه 87/8/19 ] [ 3:19 عصر ] [ 1000Hasani ] [ نظرات () ]


  .: Weblog Themes By WeblogSkin :.
  درباره وبلاگ

  دوستان! چند سالی در کشور خودم به نام افغانستان آواره تر از دیار دگرانم، حال این معنی را بر خویش دارم می­ قبولانم که برای مردم ما هجرت، سفر دور درازی است که انتهای آن محکمه عدل الهی است. لذا هروقت دلم از نا مردمی ها و نامردی های اطرافیان و سران بی سر و حاکمان متعصب سود جویِ کشورم ... می گیرد سراغ « سلام مهاجر » رفته دل نوشته های که قطرات دریای دل گرفتگی های هجران همیشه خانه بدوشی هست را باشما در میان می گذارم . باری عزیزان؛
  این جهان همچون درخت است‏ اى کرام
  ما بر او چون میوه‏ هاى نیم خام سـخـتـگـیرى و تـعـصـب خـامى است
  تا جنینى کار خون آشامى است
  موضوعات وب
  امکانات وب


  بازدید امروز: 43
  بازدید دیروز: 35
  کل بازدیدها: 303296
  تماس با ما